عرضه سیم‌کارت‌های دانشجویی هم‌زمان با نمایشگاه تلکام

سه شنبه، ۰۲ مهر ۱۳۹۲

همزمان با آغاز نمایشگاه «ایران تلکام 2013» همراه اول سیم کارت ویژه دانشجویان با پایین ترین نرخ مکالمه ارائه می کند.

به گزارش تلنا، همراه اول با آغاز نمایشگاه تلکام، سیم کارت دانشجویی که پایین ترین نرخ مکالمه را در بین تمامی سیم کارت های اعتباری کشور داراست، عرضه می کند.

بر اساس این گزارش، در طراحی این سیم کارت، علاوه بر پاسخگویی به نیازمندی های خاص این قشر جوان، طرح های دوره ای خاصی نیز برنامه ریزی شده که از ابتدای آبان ماه – زمان آغاز عرضه سیم کارت در سراسر کشور- بتدریج اجرا خواهد شد.

ثبت نام و خرید سیم کارت دانشجو در فروشگاههای همراه اول و دفاتر خدمات مشترکین نزدیک به دانشگاههای سراسر کشور امکانپذیر است.

این گزارش می افزاید: سیم کارت دانشجو فقط در قالب سیم کارت اعتباری ارائه شده و تنها دانشجویان(18 تا 26 سال) مجاز به خرید این سیم کارت هستند. دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی و کارت ملی می توانند جهت خرید سیم کارت خود اقدام کنند.

برای هر دانشجو تنها امکان خرید یک سیم کارت وجود داشته و کنترل ثبت نام توسط سیستم و دفاتر امور مشترکین انجام می پذیرد.

قیمت سیم کارت اعتباری دانشجو 50 هزار ریال بوده که برای هر سیم کارت 30 هزار ریال(با کسر مالیات 28575ریال) شارژ اولیه در نظر گرفته شده است. علاوه بر این 60 دقیقه مکالمه داخل شبکه، 60 عدد پیامک و 60 مگابایت اینترنت رایگان نیز به مشترکین اهدا می شود.

تعرفه مکالمه سیم کارت دانشجو یکسان بوده یعنی برای کلیه مکالمات درون شبکه، در حالت استانی، بین استانی، ساعات اوج مصرف و ساعات غیراوج مصرف، یکسان و برابر با 671 ریال در دقیقه است.

همچنین کلیه تعرفه های مکالمه و ارسال پیامک بین سیم کارت های دانشجویی شامل تخفیف ویژه نسبت به تعرفه های داخل شبکه این طرح است. تعرفه کلیه مکالمات ما بین سیم کارت های دانشجو یکسان و برابر 599 ریال در دقیقه(پایین ترین نرخ مکالمه سیم کارت های اعتباری کشور) و تعرفه پیامک های ما بین این سیم کارت ها 97ریال برای پیامک های فارسی و 230ریال برای پیامک های لاتین است.

این گزارش اضافه می کند: تعرفه مکالمه یکسان 671ریال در دقیقه تنها برای تماس های درون شبکه(تماس با همراه اول و تلفن ثابت) در نظر گرفته شده و هزینه مکالمات خارج از شبکه، رومینگ بین الملل و مکالمات خارجه بر اساس تعرفه های جاری محاسبه می شود. همچنین مکالمات و پیامک های میان دو سیم کارت دانشجو در حالت رومینگ و مکالمات خارجه مشمول تخفیف نیست؛ نرخ این مکالمات و پیامک ها مطابق تعرفه های جاری محاسبه می شود.

برای سیم کارت دانشجو امکان فعالسازی و خرید سایر سرویس ها و بسته های موجود مقدور بوده و چنانچه مشترک از تخفیفات سایر سرویس ها و طرح های همراه اول بطور همزمان استفاده کند، تخفیفات مربوط به طرح های مذکور با تخفیف مکالمات سیم کارت دانشجو جمع خواهد شد.

لینک مطلب